İçeriğe geç

Eskişehir Karabük Arası Kaç KM

Eskişehir Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Karabük arası kaç km? Eskişehir Karabük arası kaç saat? Eskişehir Karabük yol tarifi? Eskişehir Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Karabük Arası Kaç KM

Eskişehir Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 439 km’dir. Eskişehir Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 246 km’dir.

Eskişehir Karabük Arası Kaç KM

Eskişehir Karabük Arası Kaç Saat

Eskişehir Karabük arası kaç saat; Eskişehir Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 439 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Eskişehir Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 246 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Eskişehir Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 439 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 25 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 36 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.