İçeriğe geç

Erzincan Karabük Arası Kaç KM

Erzincan Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Erzincan ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erzincan Karabük arası kaç km? Erzincan Karabük arası kaç saat? Erzincan Karabük yol tarifi? Erzincan Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erzincan ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir.           Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Erzincan Karabük Arası Kaç KM

Erzincan Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 751 km’dir. Erzincan Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 594 km’dir.

Erzincan Karabük Arası Kaç KM

Erzincan Karabük Arası Kaç Saat

Erzincan Karabük arası kaç saat; Erzincan Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 751 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Erzincan Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Erzincan Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 594 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 17 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 17 dakika

Erzincan Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erzincan Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 751 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 42 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 61 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erzincan Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erzincan Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.