İçeriğe geç

Düzce Karabük Arası Kaç KM

Düzce Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Karabük arası kaç km? Düzce Karabük arası kaç saat? Düzce Karabük yol tarifi? Düzce Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce Karabük Arası Kaç KM

Düzce Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 204 km’dir. Düzce Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 139 km’dir.

Düzce Karabük Arası Kaç KM

Düzce Karabük Arası Kaç Saat

Düzce Karabük arası kaç saat; Düzce Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 204 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 139 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 41 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

41 dakika

Düzce Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 204 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 12 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 17 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.