Çorum Karabük Arası Kaç KM

Çorum Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorum ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorum Karabük arası kaç km? Çorum Karabük arası kaç saat? Çorum Karabük yol tarifi? Çorum Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorum ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Çorum Karabük Arası Kaç KM

Çorum Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 320 km’dir. Çorum Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 209 km’dir.

Çorum Karabük Arası Kaç KM

Çorum Karabük Arası Kaç Saat

Çorum Karabük arası kaç saat; Çorum Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 320 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Çorum Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Çorum Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 209 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 46 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

46 dakika

Çorum Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorum Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 320 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 18 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 26 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorum Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorum Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.