İçeriğe geç

Bilecik Karabük Arası Kaç KM

Bilecik Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Karabük arası kaç km? Bilecik Karabük arası kaç saat? Bilecik Karabük yol tarifi? Bilecik Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Karabük Arası Kaç KM

Bilecik Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 370 km’dir. Bilecik Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 261 km’dir.

Bilecik Karabük Arası Kaç Saat

Bilecik Karabük arası kaç saat; Bilecik Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 370 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 261 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Bilecik Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 370 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 21 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 30 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.