Kandıra Kefken Arası Kaç KM

Kandıra Kefken arası kaç km; yazımızda öncelikle Kandıra ve Kefken şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kandıra Kefken arası kaç km? Kandıra Kefken arası kaç saat? Kandıra Kefken yol tarifi? Kandıra Kefken arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kandıra ile Kefken İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Kandıra ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Kandıra ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 840 km2’dır. Kandıra ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 4′ 13.3032” Kuzey ve 30° 9′ 8.6148” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kefken ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Kefken ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 0,11 km²dir. Kefken ilçesinin coğrafi konumu ise 41°12′57.3″K 30°15′36.5″D GPS koordinatlarıdır.

Kandıra Kefken Arası Kaç KM

Kandıra Kefken arası mesafe karayolu ile yaklaşık 31 km’dir.

Kandıra Kefken Arası Kaç KM

Kandıra Kefken Arası Kaç Saat

Kandıra Kefken arası kaç saat; Kandıra Kefken arası mesafe karayolu ile yaklaşık 31 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Kandıra Kefken arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

40 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Kandıra Kefken Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kandıra Kefken arası mesafe karayolu ile yaklaşık 31 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 3 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kandıra Kefken Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kandıra Kefken arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kandıra’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kandıra’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kefken’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kefken’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.