Kalkan Fethiye Arası Kaç KM

Kalkan Fethiye arası kaç km; yazımızda öncelikle Kalkan ve Fethiye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kalkan Fethiye arası kaç km? Kalkan Fethiye arası kaç saat? Kalkan Fethiye yol tarifi? Kalkan Fethiye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kalkan ile Fethiye İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Kalkan ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kalkan ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2’dir. Kalkan ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 16′ 16.9176” Kuzey ve 29° 23′ 26.2644” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Fethiye ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Fethiye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 875 km2dir. Fethiye ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 39′ 33.2820” Kuzey ve 29° 7′ 34.8492” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kalkan Fethiye Arası Kaç KM

Kalkan Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 81 km’dir.

Kalkan Fethiye Arası Kaç KM

Kalkan Fethiye Arası Kaç Saat

Kalkan Fethiye arası kaç saat; Kalkan Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 81 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Kalkan Fethiye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Kalkan Fethiye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kalkan Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 81 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 7 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kalkan Fethiye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kalkan Fethiye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kalkan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kalkan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Fethiye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Fethiye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.