Kahta Nemrut Arası Kaç KM

Kahta Nemrut arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahta ve Nemrut şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahta Nemrut arası kaç km? Kahta Nemrut arası kaç saat? Kahta Nemrut yol tarifi? Kahta Nemrut arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahta ile Nemrut İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Kahta ilçesi;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Kahta ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,274 km2’dir. Kahta ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 47′ 12.8400” Kuzey ve 38° 37′ 8.4108” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Nemrut ilçesi;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Nemrut ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2dir. Nemrut ilçesinin coğrafi konumu ise — GPS koordinatlarıdır.

Kahta Nemrut Arası Kaç KM

Kahta Nemrut arası mesafe karayolu ile yaklaşık 41 km’dir.

Kahta Nemrut Arası Kaç KM

Kahta Nemrut Arası Kaç Saat

Kahta Nemrut arası kaç saat; Kahta Nemrut arası mesafe karayolu ile yaklaşık 41 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Kahta Nemrut arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Kahta Nemrut Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahta Nemrut arası mesafe karayolu ile yaklaşık 41 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahta Nemrut Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahta Nemrut arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Nemrut’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Nemrut’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.