İçeriğe geç

Kahramanmaraş Zonguldak Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Zonguldak arası kaç km? Kahramanmaraş Zonguldak arası kaç saat? Kahramanmaraş Zonguldak yol tarifi? Kahramanmaraş Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Zonguldak Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 875 km’dir. Kahramanmaraş Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 605 km’dir.

Kahramanmaraş Zonguldak Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Zonguldak Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Zonguldak arası kaç saat; Kahramanmaraş Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 875 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 605 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Kahramanmaraş Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 875 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 49 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 71 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.