İçeriğe geç

Kahramanmaraş Uşak Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Uşak arası kaç km? Kahramanmaraş Uşak arası kaç saat? Kahramanmaraş Uşak yol tarifi? Kahramanmaraş Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Uşak Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 869 km’dir. Kahramanmaraş Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 670 km’dir.

Kahramanmaraş Uşak Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Uşak Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Uşak arası kaç saat; Kahramanmaraş Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 869 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 670 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Kahramanmaraş Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 869 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 48 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 70 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.