İçeriğe geç

Kahramanmaraş Tekirdağ Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Tekirdağ arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Tekirdağ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Tekirdağ arası kaç km? Kahramanmaraş Tekirdağ arası kaç saat? Kahramanmaraş Tekirdağ yol tarifi? Kahramanmaraş Tekirdağ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Tekirdağ İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Tekirdağ Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1169 km’dir. Kahramanmaraş Tekirdağ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 895 km’dir.

Kahramanmaraş Tekirdağ Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Tekirdağ Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Tekirdağ arası kaç saat; Kahramanmaraş Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1169 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Tekirdağ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Tekirdağ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 895 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 41 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat

Otobüs ile;

15 saat

Uçak ile;

1 saat 41 dakika

Kahramanmaraş Tekirdağ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1169 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 65 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 94 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Tekirdağ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Tekirdağ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.