İçeriğe geç

Kahramanmaraş Osmaniye Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Osmaniye arası kaç km? Kahramanmaraş Osmaniye arası kaç saat? Kahramanmaraş Osmaniye yol tarifi? Kahramanmaraş Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Osmaniye Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 161 km’dir. Kahramanmaraş Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 92 km’dir.

Kahramanmaraş Osmaniye Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Osmaniye Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Osmaniye arası kaç saat; Kahramanmaraş Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 161 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 92 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Uçak ile;

40 dakika

Kahramanmaraş Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 161 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 9 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 13 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.