İçeriğe geç

Kahramanmaraş Ordu Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Ordu arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Ordu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Ordu arası kaç km? Kahramanmaraş Ordu arası kaç saat? Kahramanmaraş Ordu yol tarifi? Kahramanmaraş Ordu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Ordu İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Ordu Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 522 km’dir. Kahramanmaraş Ordu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 362 km’dir.

Kahramanmaraş Ordu Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Ordu Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Ordu arası kaç saat; Kahramanmaraş Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 522 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Ordu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Ordu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 362 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Kahramanmaraş Ordu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 522 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 29 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 42 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Ordu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Ordu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.