İçeriğe geç

Kahramanmaraş Muş Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Muş arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Muş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Muş arası kaç km? Kahramanmaraş Muş arası kaç saat? Kahramanmaraş Muş yol tarifi? Kahramanmaraş Muş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Muş İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Muş ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muş ili yüzölçümü yaklaşık 8,196 km2’dir. Muş ilinin coğrafi konumu ise 38,7346 X 41,4910. 186.097 GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Muş Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 569 km’dir. Kahramanmaraş Muş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 421 km’dir.

Kahramanmaraş Muş Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Muş Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Muş arası kaç saat; Kahramanmaraş Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 569 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Muş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Muş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 421 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Kahramanmaraş Muş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 569 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 46 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Muş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Muş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.