İçeriğe geç

Kahramanmaraş Muğla Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Muğla arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Muğla şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Muğla arası kaç km? Kahramanmaraş Muğla arası kaç saat? Kahramanmaraş Muğla yol tarifi? Kahramanmaraş Muğla arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Muğla İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Muğla Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1051 km’dir. Kahramanmaraş Muğla arası mesafe havayolu ile yaklaşık 758 km’dir.

Kahramanmaraş Muğla Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Muğla Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Muğla arası kaç saat; Kahramanmaraş Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1051 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Muğla arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Muğla arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 758 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Kahramanmaraş Muğla Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1051 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 58 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 85 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Muğla Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Muğla arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.