Manisa Kahramanmaraş Arası Kaç KM

Manisa Kahramanmaraş arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Kahramanmaraş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Kahramanmaraş arası kaç km? Manisa Kahramanmaraş arası kaç saat? Manisa Kahramanmaraş yol tarifi? Manisa Kahramanmaraş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Kahramanmaraş İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 41,001 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Kahramanmaraş Arası Kaç KM

Manisa Kahramanmaraş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1116 km’dir. Manisa Kahramanmaraş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 839 km’dir.

Manisa Kahramanmaraş Arası Kaç KM

Manisa Kahramanmaraş Arası Kaç Saat

Manisa Kahramanmaraş arası kaç saat; Manisa Kahramanmaraş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1116 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Kahramanmaraş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Kahramanmaraş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 839 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Manisa Kahramanmaraş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Kahramanmaraş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1116 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 62 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 90 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Kahramanmaraş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Kahramanmaraş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.