İçeriğe geç

Kahramanmaraş Kütahya Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Kütahya arası kaç km? Kahramanmaraş Kütahya arası kaç saat? Kahramanmaraş Kütahya yol tarifi? Kahramanmaraş Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Kütahya Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 854 km’dir. Kahramanmaraş Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 639 km’dir.

Kahramanmaraş Kütahya Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Kütahya Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Kütahya arası kaç saat; Kahramanmaraş Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 854 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 639 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 21 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 21 dakika

Kahramanmaraş Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 854 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 47 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 69 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.