İçeriğe geç

Kocaeli Kahramanmaraş Arası Kaç KM

Kocaeli Kahramanmaraş arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Kahramanmaraş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Kahramanmaraş arası kaç km? Kocaeli Kahramanmaraş arası kaç saat? Kocaeli Kahramanmaraş yol tarifi? Kocaeli Kahramanmaraş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Kahramanmaraş İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 41,001 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Kahramanmaraş Arası Kaç KM

Kocaeli Kahramanmaraş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 943 km’dir. Kocaeli Kahramanmaraş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 709 km’dir.

Kocaeli Kahramanmaraş Arası Kaç KM

Kocaeli Kahramanmaraş Arası Kaç Saat

Kocaeli Kahramanmaraş arası kaç saat; Kocaeli Kahramanmaraş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 943 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Kahramanmaraş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Kahramanmaraş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 709 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Kocaeli Kahramanmaraş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Kahramanmaraş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 943 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 52 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 76 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Kahramanmaraş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Kahramanmaraş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.