İçeriğe geç

Kahramanmaraş Karabük Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Karabük arası kaç km? Kahramanmaraş Karabük arası kaç saat? Kahramanmaraş Karabük yol tarifi? Kahramanmaraş Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Karabük Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 746 km’dir. Kahramanmaraş Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 540 km’dir.

Kahramanmaraş Karabük Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Karabük Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Karabük arası kaç saat; Kahramanmaraş Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 746 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 540 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Kahramanmaraş Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 746 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 42 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 60 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.