İçeriğe geç

Kahramanmaraş Isparta Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Isparta arası kaç km? Kahramanmaraş Isparta arası kaç saat? Kahramanmaraş Isparta yol tarifi? Kahramanmaraş Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Isparta Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 817 km’dir. Kahramanmaraş Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 564 km’dir.

Kahramanmaraş Isparta Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Isparta Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Isparta arası kaç saat; Kahramanmaraş Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 817 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 564 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

10 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Kahramanmaraş Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 817 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 45 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 66 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.