İçeriğe geç

Kahramanmaraş Gümüşhane Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Gümüşhane arası kaç km? Kahramanmaraş Gümüşhane arası kaç saat? Kahramanmaraş Gümüşhane yol tarifi? Kahramanmaraş Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Gümüşhane Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 612 km’dir. Kahramanmaraş Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 347 km’dir.

Kahramanmaraş Gümüşhane Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Gümüşhane Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Gümüşhane arası kaç saat; Kahramanmaraş Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 612 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 347 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Kahramanmaraş Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 612 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 34 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 49 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.