Kahramanmaraş Giresun Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Giresun arası kaç km? Kahramanmaraş Giresun arası kaç saat? Kahramanmaraş Giresun yol tarifi? Kahramanmaraş Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Giresun Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 617 km’dir. Kahramanmaraş Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 394 km’dir.

Kahramanmaraş Giresun Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Giresun Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Giresun arası kaç saat; Kahramanmaraş Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 617 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 394 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Kahramanmaraş Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 617 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 34 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 50 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.