İçeriğe geç

Kahramanmaraş Eskişehir Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Eskişehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Eskişehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Eskişehir arası kaç km?Kahramanmaraş Eskişehir arası kaç saat? Kahramanmaraş Eskişehir yol tarifi? Kahramanmaraş Eskişehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Eskişehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Eskişehir Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 843 km’dir. Kahramanmaraş Eskişehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 607 km’dir.

Kahramanmaraş Eskişehir Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Eskişehir Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Eskişehir arası kaç saat; Kahramanmaraş Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 843 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Eskişehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Eskişehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 607 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Kahramanmaraş Eskişehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 843 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 47 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 68 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Eskişehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Eskişehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.