İçeriğe geç

Kahramanmaraş Erzincan Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Erzincan arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Erzincan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Erzincan arası kaç km? Kahramanmaraş Erzincan arası kaç saat? Kahramanmaraş Erzincan yol tarifi? Kahramanmaraş Erzincan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Erzincan İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km² ’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Erzincan Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 577 km’dir. Kahramanmaraş Erzincan arası mesafe havayolu ile yaklaşık 326 km’dir.

Kahramanmaraş Erzincan Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Erzincan Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Erzincan arası kaç saat; Kahramanmaraş Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 577 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Erzincan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Erzincan arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 326 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat

Kahramanmaraş Erzincan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 577 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 47 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Erzincan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Erzincan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.