İçeriğe geç

Kahramanmaraş Edirne Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Edirne arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Edirne şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Edirne arası kaç km? Kahramanmaraş Edirne arası kaç saat? Kahramanmaraş Edirne yol tarifi? Kahramanmaraş Edirne arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Edirne İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Edirne ili;

Marmara bölgesinde yer alan Edirne ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Edirne ili yüzölçümü yaklaşık 6,098 km2’dir. Edirne ilinin coğrafi konumu ise 41.288°K 26.5215°D GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Edirne Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Edirne arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1290 km’dir. Kahramanmaraş Edirne arası mesafe havayolu ile yaklaşık 991 km’dir.

Kahramanmaraş Edirne Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Edirne Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Edirne arası kaç saat; Kahramanmaraş Edirne arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1290 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Edirne arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Edirne arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 991 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Kahramanmaraş Edirne Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Edirne arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1290 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 71 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 104 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Edirne Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Edirne arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Edirne’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edirne’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.