Kahramanmaraş Düzce Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Düzce arası kaç km? Kahramanmaraş Düzce arası kaç saat? Kahramanmaraş Düzce yol tarifi? Kahramanmaraş Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Düzce Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 845 km’dir. Kahramanmaraş Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 598 km’dir.

Kahramanmaraş Düzce Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Düzce Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Düzce arası kaç saat; Kahramanmaraş Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 845 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 598 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Kahramanmaraş Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 845 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 47 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 68 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.