İçeriğe geç

Kahramanmaraş Denizli Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Denizli arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Denizli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Denizli arası kaç km? Kahramanmaraş Denizli arası kaç saat? Kahramanmaraş Denizli yol tarifi? Kahramanmaraş Denizli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Denizli İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Denizli ili yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS     koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Denizli Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Denizli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 999 km’dir. Kahramanmaraş Denizli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 681 km’dir.

Kahramanmaraş Denizli Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Denizli Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Denizli arası kaç saat; Kahramanmaraş Denizli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 999 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Denizli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Denizli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 681 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 24 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 24 dakika

Kahramanmaraş Denizli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Denizli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 999 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 55 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 80 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Denizli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Denizli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.