İçeriğe geç

Kahramanmaraş Çorum Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Çorum arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Çorum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Çorum arası kaç km? Kahramanmaraş Çorum arası kaç saat? Kahramanmaraş Çorum yol tarifi? Kahramanmaraş Çorum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Çorum İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS    koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Çorum Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 567 km’dir. Kahramanmaraş Çorum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 357 km’dir.

Kahramanmaraş Çorum Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Çorum Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Çorum arası kaç saat; Kahramanmaraş Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 567 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Çorum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Çorum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 357 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 58 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

58 dakika

Kahramanmaraş Çorum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 567 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 46 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Çorum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Çorum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.