İçeriğe geç

Kahramanmaraş Burdur Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Burdur arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Burdur şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Burdur arası kaç km? Kahramanmaraş Burdur arası kaç saat? Kahramanmaraş Burdur yol tarifi? Kahramanmaraş Burdur arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Burdur İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Burdur Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 809 km’dir. Kahramanmaraş Burdur arası mesafe havayolu ile yaklaşık 586 km’dir.

Kahramanmaraş Burdur Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Burdur arası kaç saat; Kahramanmaraş Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 809 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Burdur arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat  30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Burdur arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 586 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 16 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

10 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 16 dakika

Kahramanmaraş Burdur Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 809 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 45 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 65 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Burdur Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Burdur arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.