İçeriğe geç

Kahramanmaraş Bolu Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Bolu arası kaç km? Kahramanmaraş Bolu arası kaç saat? Kahramanmaraş Bolu yol tarifi? Kahramanmaraş Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Bolu Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 789 km’dir. Kahramanmaraş Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 568 km’dir.

İstanbul Adana Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Bolu Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Bolu arası kaç saat; Kahramanmaraş Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 789 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 568 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Kahramanmaraş Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 789 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 44 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 64 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.