Bingöl Kahramanmaraş Arası Kaç KM

Bingöl Kahramanmaraş arası kaç km; yazımızda öncelikle Bingöl ve Kahramanmaraş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bingöl Kahramanmaraş arası kaç km? Bingöl Kahramanmaraş arası kaç saat? Bingöl Kahramanmaraş yol tarifi? Bingöl Kahramanmaraş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bingöl ile Kahramanmaraş İli Hakkında Genel Bilgiler

Bingöl ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bingöl ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bingöl ili yüzölçümü yaklaşık 8,253 km2’dir. Bingöl ilinin coğrafi konumu ise 39°02′28″K 40°40′33″D GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Bingöl Kahramanmaraş Arası Kaç KM

Bingöl Kahramanmaraş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 476 km’dir. Bingöl Kahramanmaraş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 364 km’dir.

Bingöl Kahramanmaraş Arası Kaç Saat

Bingöl Kahramanmaraş arası kaç saat; Bingöl Kahramanmaraş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 476 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bingöl Kahramanmaraş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Bingöl Kahramanmaraş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 364 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Bingöl Kahramanmaraş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bingöl Kahramanmaraş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 476 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 39 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bingöl Kahramanmaraş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bingöl Kahramanmaraş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bingöl’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bingöl’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.