İçeriğe geç

Kahramanmaraş Bayburt Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Bayburt arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Bayburt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Bayburt arası kaç km? Kahramanmaraş Bayburt arası kaç saat? Kahramanmaraş Bayburt yol tarifi? Kahramanmaraş Bayburt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Bayburt İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Bayburt Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 671 km’dir. Kahramanmaraş Bayburt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 414 km’dir.

Kahramanmaraş Bayburt Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Bayburt arası kaç saat; Kahramanmaraş Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 671 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Bayburt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saatsürmektedir. Kahramanmaraş Bayburt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 414 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Kahramanmaraş Bayburt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 671 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 37 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 54 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Bayburt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Bayburt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.