İçeriğe geç

Kahramanmaraş Batman Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Batman arası kaç km? Kahramanmaraş Batman arası kaç saat? Kahramanmaraş Batman yol tarifi? Kahramanmaraş Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Batman Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 478 km’dir. Kahramanmaraş Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 372 km’dir.

Kahramanmaraş Batman Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Batman arası kaç saat; Kahramanmaraş Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 478 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 372 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

 1 saat

Kahramanmaraş Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 478 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 39 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.