İçeriğe geç

Kahramanmaraş Bartın Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Bartın arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Bartın arası kaç km? Kahramanmaraş Bartın arası kaç saat? Kahramanmaraş Bartın yol tarifi? Kahramanmaraş Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km² ’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Bartın Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 894 km’dir. Kahramanmaraş Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 575 km’dir.

Kahramanmaraş Bartın Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Bartın arası kaç saat; Kahramanmaraş Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 894 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 575 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 16 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat

Otobüs ile;

12 saat

Uçak ile;

1 saat 16 dakika

Kahramanmaraş Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 894 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 50 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 72 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.