İçeriğe geç

Kahramanmaraş Artvin Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Artvin arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Artvin şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kahramanmaraş Artvin arası kaç km? Kahramanmaraş Artvin arası kaç saat? Kahramanmaraş Artvin yol tarifi? Kahramanmaraş Artvin arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Artvin İli Hakkında Genel Bilgiler

Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Kahramanmaraş Artvin Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 812 km’dir. Kahramanmaraş Artvin arası mesafe havayolu ile yaklaşık 571 km’dir.

Kahramanmaraş Artvin Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Artvin Arası Kaç Saat

Kahramanmaraş Artvin arası kaç saat; Kahramanmaraş Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 812 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Kahramanmaraş Artvin arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Kahramanmaraş Artvin arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 571 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

10 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Kahramanmaraş Artvin Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kahramanmaraş Artvin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 812 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 45 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 65 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Artvin Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kahramanmaraş Artvin arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.