İçeriğe geç

Kahramanmaraş Afyon Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Afyon arası kaç km; yazımızda öncelikle Kahramanmaraş ve Afyon şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından,  Kahramanmaraş Afyon arası kaç km? Kahramanmaraş Afyon arası kaç saat?  Kahramanmaraş Afyon yol tarifi?  Kahramanmaraş Afyon arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kahramanmaraş ile Afyon İli Hakkında Genel Bilgiler

 Kahramanmaraş ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir.  Kahramanmaraş ili yüzölçümü yaklaşık 14,525 km2’dir. Kahramanmaraş ilinin coğrafi konumu ise 37°53′54″K 36°58′16″D GPS koordinatlarıdır.

Afyon ili;

Ege bölgesinde yer alan Afyon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Afyon ili yüzölçümü yaklaşık 14,237 km² ’dir. Afyon ilinin coğrafi konumu ise 38°39′06″Kuzey 30°40′12” Doğu GPS koordinatlarıdır.

 Kahramanmaraş Afyon Arası Kaç KM

 Kahramanmaraş Afyon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 754 km’dir.  Kahramanmaraş Afyon arası mesafe havayolu ile yaklaşık 574 km’dir.

Kahramanmaraş Afyon Arası Kaç KM

Kahramanmaraş Afyon Arası Kaç Saat

 Kahramanmaraş Afyon arası kaç saat;  Kahramanmaraş Afyon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 754 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir.  Kahramanmaraş Afyon arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir.  Kahramanmaraş Afyon arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 574 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Kahramanmaraş Afyon Arası Ne Kadar Yakıt Gider

 Kahramanmaraş Afyon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 754 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 42 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 61 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kahramanmaraş Afyon Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

 Kahramanmaraş Afyon arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan  Kahramanmaraş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kahramanmaraş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Afyon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Afyon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.