Kadıköy Pendik Arası Kaç KM

Kadıköy Pendik arası kaç km; yazımızda öncelikle Kadıköy ve Pendik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kadıköy Pendik arası kaç km? Kadıköy Pendik arası kaç saat? Kadıköy Pendik yol tarifi? Kadıköy Pendik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kadıköy ile Pendik İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Kadıköy ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Kadıköy ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 25 km2’dir. Kadıköy ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 58′ 48.5076” Kuzey ve 29° 4′ 56.1720” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Pendik ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Pendik ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 190 km2dir. Pendik ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 52′ 45.5736” Kuzey ve 29° 15′ 29.2860” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kadıköy Pendik Arası Kaç KM

Kadıköy Pendik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 24 km’dir.

Kadıköy Pendik Arası Kaç KM

Kadıköy Pendik Arası Kaç Saat

Kadıköy Pendik arası kaç saat; Kadıköy Pendik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 24 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Kadıköy Pendik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Kadıköy Pendik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kadıköy Pendik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 24 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 2 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kadıköy Pendik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kadıköy Pendik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kadıköy’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kadıköy’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Pendik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Pendik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.