Kadıköy Maltepe Arası Kaç KM

Kadıköy Maltepe arası kaç km; yazımızda öncelikle Kadıköy ve Maltepe şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kadıköy Maltepe arası kaç km? Kadıköy Maltepe arası kaç saat? Kadıköy Maltepe yol tarifi? Kadıköy Maltepe arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kadıköy ile Maltepe İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Kadıköy ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Kadıköy ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 25 km2’dir. Kadıköy ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 58′ 48.5076” Kuzey ve 29° 4′ 56.1720” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Maltepe ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Maltepe ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 53 km2dir. Maltepe ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 56′ 59.2872” Kuzey ve 29° 10′ 26.2200” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kadıköy Maltepe Arası Kaç KM

Kadıköy Maltepe arası mesafe karayolu ile yaklaşık 15 km’dir.

Kadıköy Maltepe Arası Kaç KM

Kadıköy Maltepe Arası Kaç Saat

Kadıköy Maltepe arası kaç saat; Kadıköy Maltepe arası mesafe karayolu ile yaklaşık 15 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Kadıköy Maltepe arası mesafe otobüs ile yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

20 dakika

Otobüs ile;

40 dakika

Kadıköy Maltepe Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kadıköy Maltepe arası mesafe karayolu ile yaklaşık 15 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 1 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 2 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kadıköy Maltepe Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kadıköy Maltepe arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kadıköy’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kadıköy’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Maltepe’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Maltepe’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.