İçeriğe geç

Kabadüz Yol Tarifi

Ordu Kabadüz yol tarifi; yazımızda öncelikle Kabadüz şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kabadüz’e nasıl gidilir? Kabadüz yol tarifi? Kabadüz yol haritası? Kabadüz İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kabadüz İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu’nun ilçesi olan Kabadüz, Ordu’nun yerleşim yerlerinden biridir. Kabadüz İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 290 km2’dir. Kabadüz ilçesinin rakımı ise 578 m olarak hesaplanmıştır. Kabadüz ilçesinin Kuzeyinde Altınordu, doğusunda Giresun, batısında Ulubey ve Mesudiye, Güneyinde ise Mesudiye ilçeleri bulunmaktadır. Kabadüz ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Kabadüz İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Kabadüz ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 7.347 nüfusa sahiptir.

Kabadüz İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Kabadüz Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Kabadüz’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Kabadüz Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kabadüz’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Kabadüz’e Nasıl Gidilir? Kabadüz Yol Tarifi

Kabadüz’e kara yolu ya da hava yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Kabadüz’e gelebilirsiniz. Kabadüz karayolu ile Ordu şehir merkezine 124 km, İstanbul’a yaklaşık 936 km, Ankara’ya yaklaşık 584 km, İzmir’den ise yaklaşık 1.289 km uzaklıktadır. Hava yolunu tercih edecek olursanız, bulunduğunuz şehrin havalimanından Ordu Şehir Merkezinde yer alan Ordu Giresun Havalimanı’na gidebilirsiniz. Ordu Giresun Havaalanından özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Kabadüz ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Demir yolu ile ulaşımı yoktur.