İznik Gemlik Arası Kaç KM

İznik Gemlik arası kaç km; yazımızda öncelikle İznik ve Gemlik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İznik Gemlik arası kaç km? İznik Gemlik arası kaç saat? İznik Gemlik yol tarifi? İznik Gemlik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İznik ile Gemlik İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

İznik ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan İznik ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 753 km2’dir. İznik ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 25′ 46.2828” Kuzey ve 29° 43′ 11.0784” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gemlik ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Gemlik ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 401 km2dir. Gemlik ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 25′ 54.5520” Kuzey ve 29° 9′ 19.4976” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İznik Gemlik Arası Kaç KM

İznik Gemlik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 61 km’dir.

İznik Gemlik Arası Kaç KM

İznik Gemlik Arası Kaç Saat

İznik Gemlik arası kaç saat; İznik Gemlik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 61 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. İznik Gemlik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

İznik Gemlik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İznik Gemlik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 61 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İznik Gemlik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İznik Gemlik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İznik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İznik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gemlik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gemlik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.