İçeriğe geç

İzmit Gölcük Arası Kaç KM

İzmit Gölcük arası kaç km; yazımızda öncelikle İzmit ve Gölcük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İzmit Gölcük arası kaç km? İzmit Gölcük arası kaç saat? İzmit Gölcük yol tarifi? İzmit Gölcük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İzmit ile Gölcük İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

İzmit ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan İzmit ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 480km2’dir.İzmit ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 45′ 55.5912” Kuzey ve 29° 56′ 26.9124” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Gölcük ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Gölcükilçesinin yüzölçümü yaklaşık 217km2dir.Gölcük ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 43′ 0.3036” Kuzey ve 29° 49′ 10.1604” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

İzmit Gölcük Arası Kaç KM

İzmit Gölcük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 22 km’dir.

İzmit Gölcük Arası Kaç KM

İzmit Gölcük Arası Kaç Saat

İzmit Gölcük arası kaç saat; İzmit Gölcük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 22 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakikasürmektedir. İzmit Gölcük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saatsürmektedir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat

İzmit Gölcük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İzmit Gölcük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 22 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 2litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 2 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İzmit Gölcük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İzmit Gölcük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İzmit’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmit’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gölcük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gölcük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.