İçeriğe geç

İzmir Turgutlu Arası Kaç KM

İzmir Turgutlu arası kaç km; yazımızda öncelikle İzmir ve Turgutlu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İzmir Turgutlu arası kaç km? İzmir Turgutlu arası kaç saat? İzmir Turgutlu yol tarifi? İzmir Turgutlu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İzmir ile Turgutlu İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

İzmir ili;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ilinin yüzölçümü yaklaşık 12,007km2’dir.İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38° 25′ 25.4388” Kuzey ve 27° 8′ 34.1736” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Turgutlu ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Turgutluilçesinin yüzölçümü yaklaşık 549km2dir.Turgutlu ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 30′ 0.5760” Kuzey ve 27° 42′ 30.2760” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

İzmir Turgutlu Arası Kaç KM

İzmir Turgutlu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 58 km’dir.

İzmir Turgutlu Arası Kaç KM

İzmir Turgutlu Arası Kaç Saat

İzmir Turgutlu arası kaç saat; İzmir Turgutlu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 58 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık1saat sürmektedir. İzmir Turgutlu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saatsürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2saat

İzmir Turgutlu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İzmir Turgutlu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 58 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İzmir Turgutlu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İzmir Turgutlu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Turgutlu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Turgutlu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.