İzmir Susurluk Arası Kaç KM

İzmir Susurluk arası kaç km; yazımızda öncelikle İzmir ve Susurluk şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İzmir Susurluk arası kaç km? İzmir Susurluk arası kaç saat? İzmir Susurluk yol tarifi? İzmir Susurluk arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İzmir ile Susurluk İli Hakkında Genel Bilgiler

İzmir ili;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ilinin yüzölçümü yaklaşık 12,007 km2’dir. İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38° 25′ 25.4388” Kuzey ve 27° 8′ 34.1736” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Susurluk ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Susurluk ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 652 km2dir. Susurluk ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 54′ 50.0760” Kuzey ve 28° 9′ 24.8472” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İzmir Susurluk Arası Kaç KM

İzmir Susurluk arası mesafe karayolu ile yaklaşık 251 km’dir.

İzmir Susurluk Arası Kaç KM

İzmir Susurluk Arası Kaç Saat

İzmir Susurluk arası kaç saat; İzmir Susurluk arası mesafe karayolu ile yaklaşık 251 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. İzmir Susurluk arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

İzmir Susurluk Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İzmir Susurluk arası mesafe karayolu ile yaklaşık 251 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 21 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İzmir Susurluk Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İzmir Susurluk arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Susurluk’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Susurluk’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.