İzmir Söke Arası Kaç KM

İzmir Söke arası kaç km; yazımızda öncelikle İzmir ve Söke şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İzmir Söke arası kaç km? İzmir Söke arası kaç saat? İzmir Söke yol tarifi? İzmir Söke arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İzmir ile Söke İli Hakkında Genel Bilgiler

İzmir ili;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ilinin yüzölçümü yaklaşık 11.891 km2’dir. İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38.41273°N 27.13838°E GPS koordinatlarıdır.

Söke ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Söke ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,064 km2dir. Söke ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 45′ 7.0596” Kuzey ve 27° 24′ 20.3976” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İzmir Söke Arası Kaç KM

İzmir Söke arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 km’dir. İzmir Söke arası mesafe havayolu ile yaklaşık 80 km’dir.

İzmir Söke Arası Kaç KM

İzmir Söke Arası Kaç Saat

İzmir Söke arası kaç saat; İzmir Söke arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. İzmir Söke arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. İzmir Söke arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 80 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

İzmir Söke Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İzmir Söke arası mesafe karayolu ile yaklaşık 110 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İzmir Söke Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İzmir Söke arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Söke’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Söke’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.