İçeriğe geç

İzmir Osmaniye Arası Kaç KM

İzmir Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle İzmir ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İzmir Osmaniye arası kaç km? İzmir Osmaniye arası kaç saat? İzmir Osmaniye yol tarifi? İzmir Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İzmir ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

İzmir ili;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. İzmir ili yüzölçümü yaklaşık 11.891 km2’dir. İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38.41273°N 27.13838°E GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

İzmir Osmaniye Arası Kaç KM

İzmir Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1000 km’dir. İzmir Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 806 km’dir.

İzmir Osmaniye Arası Kaç KM

İzmir Osmaniye Arası Kaç Saat

İzmir Osmaniye arası kaç saat; İzmir Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1000 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. İzmir Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. İzmir Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 806 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

İzmir Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İzmir Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1000 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 56 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 81 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İzmir Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İzmir Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.