İzmir Ordu Arası Kaç KM

İzmir Ordu arası kaç km; yazımızda öncelikle İzmir ve Ordu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İzmir Ordu arası kaç km? İzmir Ordu arası kaç saat? İzmir Ordu yol tarifi? İzmir Ordu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İzmir ile Ordu İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

İzmir ili;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ilinin yüzölçümü yaklaşık 12,007 km2’dir. İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38° 25′ 25.4388” Kuzey ve 27° 8′ 34.1736” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ordu ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2dir. Ordu ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 59′ 10.1904” Kuzey ve 37° 52′ 47.0028” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İzmir Ordu Arası Kaç KM

İzmir Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1240 km’dir.

İzmir Ordu Arası Kaç KM

İzmir Ordu Arası Kaç Saat

İzmir Ordu arası kaç saat; İzmir Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1240 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat sürmektedir. İzmir Ordu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat

Otobüs ile;

16 saat

İzmir Ordu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İzmir Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1240 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 69 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 100 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İzmir Ordu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İzmir Ordu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.