İzmir Milas Arası Kaç KM

İzmir Milas arası kaç km; yazımızda öncelikle İzmir ve Milas şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İzmir Milas arası kaç km? İzmir Milas arası kaç saat? İzmir Milas yol tarifi? İzmir Milas arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İzmir ile Milas İli Hakkında Genel Bilgiler

İzmir ili;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ilinin yüzölçümü yaklaşık 12,007 km2’dir. İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38° 25′ 25.4388” Kuzey ve 27° 8′ 34.1736” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Milas ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Milas ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 2,067 km2dir. Milas ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 18′ 41.8968” Kuzey ve 27° 46′ 50.8584” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İzmir Milas Arası Kaç KM

İzmir Milas arası mesafe karayolu ile yaklaşık 190 km’dir.

İzmir Milas Arası Kaç KM

İzmir Milas Arası Kaç Saat

İzmir Milas arası kaç saat; İzmir Milas arası mesafe karayolu ile yaklaşık 190 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. İzmir Milas arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

İzmir Milas Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İzmir Milas arası mesafe karayolu ile yaklaşık 190 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 11 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 16 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İzmir Milas Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İzmir Milas arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Milas’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Milas’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.