İzmir Marmaris Arası Kaç KM

İzmir Marmaris arası kaç km; yazımızda öncelikle İzmir ve Marmaris şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İzmir Marmaris arası kaç km? İzmir Marmaris arası kaç saat? İzmir Marmaris yol tarifi? İzmir Marmaris arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İzmir ile Marmaris İli Hakkında Genel Bilgiler

İzmir ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 11.891 km2’dir. İzmir ilçesinin coğrafi konumu ise 38.41273°N 27.13838°E GPS koordinatlarıdır.

Marmaris ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Marmaris ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 906 km2dir. Marmaris ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 51′ 17.7660” Kuzey ve 28° 16′ 15.1608” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İzmir Marmaris Arası Kaç KM

İzmir Marmaris arası mesafe karayolu ile yaklaşık 265 km’dir. İzmir Marmaris arası mesafe havayolu ile yaklaşık 205 km’dir.

İzmir Marmaris Arası Kaç KM

İzmir Marmaris Arası Kaç Saat

İzmir Marmaris arası kaç saat; İzmir Marmaris arası mesafe karayolu ile yaklaşık 265 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. İzmir Marmaris arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir. İzmir Marmaris arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 205 kilometredir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

İzmir Marmaris Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İzmir Marmaris arası mesafe karayolu ile yaklaşık 265 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 15 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 22 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İzmir Marmaris Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İzmir Marmaris arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Marmaris’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Marmaris’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.