İzmir Lüleburgaz Arası Kaç KM

İzmir Lüleburgaz arası kaç km; yazımızda öncelikle İzmir ve Lüleburgaz şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İzmir Lüleburgaz arası kaç km? İzmir Lüleburgaz arası kaç saat? İzmir Lüleburgaz yol tarifi? İzmir Lüleburgaz arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İzmir ile Lüleburgaz İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

İzmir ili;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ilinin yüzölçümü yaklaşık 12,007 km2’dir. İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38° 25′ 25.4388” Kuzey ve 27° 8′ 34.1736” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Lüleburgaz ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Lüleburgaz ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,016 km2dir. Lüleburgaz ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 24′ 9.8640” Kuzey ve 27° 21′ 56.3256” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İzmir Lüleburgaz Arası Kaç KM

İzmir Lüleburgaz arası mesafe karayolu ile yaklaşık 645 km’dir.

İzmir Lüleburgaz Arası Kaç KM

İzmir Lüleburgaz Arası Kaç Saat

İzmir Lüleburgaz arası kaç saat; İzmir Lüleburgaz arası mesafe karayolu ile yaklaşık 645 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. İzmir Lüleburgaz arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

İzmir Lüleburgaz Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İzmir Lüleburgaz arası mesafe karayolu ile yaklaşık 645 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 36 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 52 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İzmir Lüleburgaz Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İzmir Lüleburgaz arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Lüleburgaz’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Lüleburgaz’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.