İçeriğe geç

İzmir Gümüşhane Arası Kaç KM

İzmir Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle İzmir ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, İzmir Gümüşhane arası kaç km? İzmir Gümüşhane arası kaç saat? İzmir Gümüşhane yol tarifi? İzmir Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

İzmir ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

İzmir ili;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. İzmir ili yüzölçümü yaklaşık 11.891 km2’dir. İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38.41273°N 27.13838°E GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

İzmir Gümüşhane Arası Kaç KM

İzmir Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1264 km’dir. İzmir Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1066 km’dir.

İzmir Gümüşhane Arası Kaç KM

İzmir Gümüşhane Arası Kaç Saat

İzmir Gümüşhane arası kaç saat; İzmir Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1264 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat sürmektedir. İzmir Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat sürmektedir. İzmir Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1066 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat

Otobüs ile;

16 saat

Uçak ile;

1 saat 55 dakika

İzmir Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

İzmir Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1264 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 70 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 102 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

İzmir Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

İzmir Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.